Jelikož jsem také šťastnou maminkou dvou dětí a vím, že jejich narození je opravdu zázrak a veliká událost, myslím si, že právě oslava narozenin by měla být výjimečná. Přesně tak, jak výjimečné jsou vaše děti. Je jedno, zda oslavu uspořádáte doma v rámci rodiny nebo s kamarády, jde o to, aby to byl

den „D“

Den plný překvapení.
Den plný lásky.
Den plný pozornosti.
Den plný zábavy.

Pokud budete chtít svým dětem uspořádat oslavu narozenin, budu moc ráda, když se na mne obrátíte.

NAROZENINOVÁ OSLAVA à la cupcakes (muffinky), nebo perníčky či linecké
Připravím pro ně MUFFIózNí oslavu, kde bude hlavním programem zdobení muffinků, nebo-li „cupcakes“, perníčků či lineckého. Děti si tak ozdobí své mini dortíky (perníčky nebo linecké), které si můžou sníst nebo si je odnesou domů v krabičce, kterou si sami vyzdobí. Děti s bezlepkovou či jinou alergií můžou mít oslavu ve variantě s jejich speciální dietou.

NAROZENINOVÁ OSLAVA à la pizza
Děti si nazdobí svoje malé pizzy, které se upečou a děti si je pak mohou sníst jako pohoštění. Děti to náramně baví a jsou kreativní. Radostí je pak pochutnání si na svém vlastním jídle, které si připravili.

NAROZENINOVÁ OSLAVA à la tvoření
Děti rádi tvoří, rády natírají, lepí, stříhají, vybarvují, kombinují barvy a tvary – prostě mají úžasnou fantazii. A ve tvoření je ráda podporuji.
Tvořit na narozeninové oslavě se dá skoro všechno – dřevěná písmena na dveře, trička, zvonkohry, prázdninové deníky, lapače snů, náramky, plátěné tašky. Myslím si, že tvoření nemá hranice.

A zde malá ukázka všeho…
Děti tvoří své minidortíky.

A takto může vypadat stůl pro hosty.

Někdy je málo místa, ale i tak se dá hezky realizovat narozeninová oslava.

Malá ukázka tvoření na narozeninových oslavách.

FOTOKOUTEK – jeden z programů pro děti (ale i dospělé to chytne). Děti mají k dispozici škrabošky, paruky, klobouky, nosy, brýle a užijí si spoustu legrace.

   

Fotorámeček je přizpůsoben tématicky ke každé oslavě.

Pokud nedisponujete dostatečným množstvím židlí, mám k dispozici pohankové podsedáky.

Pro větší zábavu můžu dětem nabídnout kreativní tvoření, malování na obličej, soutěže a hry, tancování apod. Také mohu zajistit celou výzdobu ve stylu, které děti mají rádi.

Samozřejmostí jsou ORIGINÁLNÍ POZVÁNKY na oslavu vašeho dítěte.

Pozvánka s ručně vyráběnou obálkou.

Je možno také zajistit profesionálního fotografa. Záleží na tom, jaké jsou vaše představy a požadavky.

Individuální přístup je pro mne alfa omegou.

Cenové kalkulace vytvořím na požádání dle zadání představ klienta. Stačí mne kontaktovat e-mailem na zuzka.fiedlerova(zavináč)gmail.com